אודות

ראשי / אודות

חזון החברה

חברת Mor-Clean הינה חברה אשר דוגלת במתן שירות מקצועי במגוון רחב של שירותים תחת כותרת של אחזקות מבנים וכל היוצא בהם.
החזון שלנו הינו מתן שירות אמין, מקצועי ואדיב לקהל לקוחותינו כאשר אנו שמים דגש על יחס אישי לכל לקוח במטרה של השבעת רצונו באופן מקסימאלי בעבור השירות המבוקש על ידו.

 Mor-Clean

Mor-Clean

מחירים

המחירים שלנו הינם מחירים הוגנים והתמורה בהחלט משתלמת. אנו מזמינים אתכם לקבל הצעת מחיר בכל אחד מן השירותים שלנו. לפרטים המלאים צרו עמנו קשר ונעמוד לשירותכם בשמחה, ברצון ובמקסימום מקצועיות.

עבודה שקטה

החברה שלנו באה במטרה לתמוך ולתת לכם סביבת מגורים או עבודה נוחה, נקיה ונאותה ככל האפשר ובאה במטרה להוות לכם כבסיס לאווירה אידיאלית לשהות במקום. על כן, עבודת הניקיון תעשה בשעות הנוחות לכם, במהירות מרבית ובאופן השקט ביותר על מנת להימנע מהפרעות מיותרות.
בנוסף, חברת Mor-Clean מעסיקה עובדים קבועים ולא תצטרכו להתמודד מול תחלופה של עובדים בתדירות גבוהה דבר אשר קורה בחברות אחרות.
אנחנו עובדים בשקט על מנת להעניק לכם שקט ורוגע בכל הנוגע לתחזוקה.

מקצועיות היא שם המשחק

חברת Mor-Clean מעסיקה אך ורק צוות עובדים אשר עבר את ההכשרה המתאימה לעסוק בתחום. כל צוות העובדים הינו צוות עובדים בעל ניסיון וותק בתחום וכן תודעת שירות גבוהה אשר מבטיחה לכם הלקוחות שילוב מנצח של שירות אדיב ואידיאלי.

אמינות המתבטאת בשקיפות מול הלקוח

בחרה שלנו תקבלו שקיפות ואינפורמציה מלאות לגבי השירות המבוקש על ידכם. הסבר מפורט על תהליך ביצוע העבודה, החומרים והמכשור אשר איתם תבוצע העבודה, התחייבות לזמן עבודה ועמידה בלוח הזמנים וכן יחס אישי גם לאחר ביצוע העסקה עד לשביעות רצונכם.

0%
אחזוקת מבנים
0%
הברקת דקים
0%
ניקיון חלונות ראווה
0%
קרצוף רצפות
0%
ניקיון משרדים
 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות