מי למטה, מי למעלה: יש לנו מה להגיד על ניקיון מדרגות!

עניין של ניקיון מדרגות וניקיון באופן כללי התחילו להתפשט בתפוצה רחבה מיד לאחר שידורן של תוכניות רבות בהן מגיע מעצב (היי, מושיק גלאמין) לארגן מחדש את חלל המקום ולהקנות למתגוררים בו ספייס חדש ואולטימטיבי למגורים או ניהול העסק. תוכניות נישה נוספות לקחו את הגישה צעד אחד קדימה ושדרגו את מראה הבית לטובת מכירה קרובה והקפצת ערך הדירה. לכן לא צריך להיות גאונים כדי להבין שיש הרבה קשר בין שווי הדירות בבניין לבין איך שהוא נראה בפועל.

חזות הבניין משקפת האם אתם חיים במקום איכותי

המבואה של הבניין היא הדבר הראשון שצריך לארגן. באופן כללי, חזות של מקום שנראית מטופחת ומתוחזקת יותר, תוביל באופן כמעט אוטומטי לאיכות חיים גבוהה יותר. כל בניין הכולל וועד שמקיים אחזקת מבנים טובה ורציפה בעצם נותן לדיירים (או לעובדים, אם מדובר בבניין משרדים) גישה נוחה יותר אל עולמם הפרטי ומרחיק גורמים בלתי רצויים במפלס הקרקע של הבניין. לאחר מכן מגיע ניקיון מדרגות. כמה פעמים עליתם או ירדתם כשסביבכם בדלי סיגריות או סדקים מסוכנים, ניחוחות מצחינים ותחושת חנק כללית? חברה המתעסקת עם תחזוקת מוסדות וניהול אחזקת מבנים באופן שוטף יכולה לשמר עבורכם את כל אלו מבלי שתאלצו לגשת לביתכם בכל פעם בתחושה בלתי נעימה. למרות שהמעלית פותרת אתכם לרוב משימוש במדרגות, עדיין יש הרבה מי שמשתמש בהם. וחוץ מזה – לא הייתם מעדיפים שבמקרה ויש תקלה במעלית, עדיין תשתמשו בגישה בטוחה ונוחה?

הנושא מוקפד והכרחי עוד יותר כאשר מדובר בבנייני משרדים, שחייבים לשמר תדמית איכותית ומקצועית מבלי להרחיק את קהל הלקוחות. ניקוי מרצפות יסודי והברקת חלונות, ריקון הפחים באופן סדיר ושימוש בחומרי ניקיון אמידים לפחות למהלך שבוע שלם הם מאסט בכל בניין משרדים המעוניין להמשיך ולהצליח בהשכרת הנכסים שלו לעסקים וכן שהם יוכלו להזמין קהל ללא בעיה.

לא רק ניקיון מדרגות: טיפים לחזות הבניין המוצלחת

נכון, אנחנו מעוניינים שתבצעו ניקיון מדרגות בכל פעם שאנחנו מתכננים ביקור אצלכם. אבל מה עם מעקה המדרגות, כפתורי התאורה והחלונות? מובן מאליו שאלו מחייבים ניקוי יסודי. קצת דוחה לחשוב כמה ידיים אחרות הדליקו את האור במבואה או פתחו את דלת הבניין המקודדת. גם ניקוי מרצפות הוא דבר עקרוני וחשוב, בראש ובראשונה כדי למנוע מפגעי בטיחות. לאחר מכן כדי לשדר את אותה תדמית ראוייה עליה דיברנו קודם. ריצוף גדול ונקי מעניק תחושה של סדר, משתף פעולה נפלא עם התאורה ויוצר תחושה של חלל מרווח ונעים יותר. הקפידו לא לעצור כאן ולהכניס פנימה גם עציצים גדולים (אם הבניין מואר בתאורה טבעית אל תתפשרו על פלסטיק…) ואם אפשרי אז גם לוח מודעות גדול שאפשר לעדכן בו את כל באי הבניין והדיירים הקבועים בשינויים, בעדכונים חשובים ואפילו ביום ביצוע ריקון הפחים ועבודות התחזוקה והניקיון השוטפות. בבניינים המפוארים יותר מקובל לעדכן גם רשימת דיירים או עסקים לפי קומות בשלט פנימי גדול בסמוך למדרגות והמעלית.

אל תתפשרו על איכות חייכם והקפידו להשתמש בשירותי חברה מקצועית שתעניק לכם ניקיון מדרגות, מרצפות זוהרות יותר, ניחוחות ניקיון טובים והמון סדר וארגון שימנעו מפגעי בטיחות וישדרו בדיוק את מה שאתם מאחלים לעצמכם: מחייה איכותית, ראויה ונחשקת.

מי למטה, מי למעלה: יש לנו מה להגיד על ניקיון מדרגות!
דרג עמוד זה

Leave a Reply

Your email address will not be published.