הברקה קריסטלית

הברקה קריסטלית

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

הברקה קריסטלית

מור קלין מבצעת שירותי הברקה קריסטלית לריצוף שיש ולמרצפות שאינן קרמיקה או גרניט פורצלן.

חברת מור קלין מספקת שירותי הברקה קריסטלית ברמה היסודית ביותר ומשתמשת בשיטת השלבים על מנת להבטיח את התוצאות המושלמות ביותר.

מטרת הברקה קריסטלית הינה לשחזר את המראה החי והמבריק של השיש והמרצפות ולהחזיר להן את החיות הראשונית שהייתה בהן.

שיטת השלבים של מור קלין: ליטוש יסודי של כל המשטח, ייבוש המשטח לחלוטין, החדרת חומר קריסטלי שעווני למשטח המלוטש לקבלת ברק, ייבוש ומריחת חומרי מגן על חומר הקריסטל היוקרתי, ליטוש סופי עדין לשיוף השעווה, העצמת המראה המבריק ושימורו לאורך זמן.

עמידות לאורך זמן

ההבדל המהותי ביותר בין החברות השונות הוא משך הזמן שמראה הריצוף לאחר הליטוש מחזיק. ליטוש יכול להחזיק מספר שבועות בודדים ויכול להחזיק לתקופה ארוכה. ככל שהחברה מבצעת את ההברקה הקריסטלית במיומנות רבה יותר ועם ניסיון רב יותר התוצאה המתקבלת תהיה בעלת ערך גבוה יותר ללקוח. חברת מור קלין מעסיקה מומחים בעלי ניסיון רב בתחום אשר ביצעו מאות הברקות קריסטליות ברחבי הארץ ומגיעים לכל לקוח חדש מתוך ידע ומיומנות רבה. זה סוד ההצלחה שלנו.

איכות ללא תחרות

אנו בחברה עושים שימוש במכונות הליטוש וכן בחומרי הקריסטל והליטוש הטובים ביותר, איכות הציוד שלנו ורמתו הגבוהה מבטיחה ללקוחותינו קבלת תוצאות מקסימליות.

הברקה קריסטלית ואחזקת מבנים

חברת מור קלין מספקת שירותי אחזקת בניינים למבנים משותפים עסקיים ופרטיים ברחבי אזור המרכז. אנו מספקים ללקוח מעטפת שירותים כוללת הפוטרת אותו מהתעסקות עם כל ספק אחר. אחד השירותים אותו אנו נותנים ללקוחותינו הוא ביצוע הברקה קריסטלית לבניין באזור הלובי והמרחבים המשותפים. כך לקוחותינו נהנים לא רק משירותי תחזוקה שוטפים אלא גם מחידוש וריענון של מראה הבניין מידי שנה, והבניין שומר על המראה החדש שלו מבריק ואסתטי.

הברקה קריסטלית מתבצעת גם כחלק ממערך ניקיון בתים ודירות לאחר שיפוץ, על מנת להסיר את נזקי השיפוץ והבנייה ממשטח הריצוף.

לקבלת הברקה קריסטלית על ידי המומחים של מור קלין התקשרו עכשיו ותיהנו גם אתם מתוצאות מקסימליות: 050-9079078

 

 

הברקה קריסטלית
5 (100%) 30 votes