הברקת דקים

הברקת דקים

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

הברקת דקים

הדקים שלכם מוכתמים? מאובקים וכל הלקה דועכת? יש פתרון!
הברקת דקים תחזיר את הדקים שלכם להיות כחדשים, עיצוב הגינה חשוב לנו מאוד, השקענו בדשא סינטטי, ריהוט גינה וגם דקים, אמנם עם השנים ישנו בלאי שמצטבר על הדקים. הדקים חשופים לשמש, לחום, לקור ולגשם. עצי הדקים מתבלים מאוד מפגעי מזג האוויר, מגרירת כסאות, מנסיעה של "בימבות" ואופניים. הדקים זקוקים לטיפול שוטף מידי שנה, בפרט כאשר מדובר על עצי האורן הרגישים.
במידה ומזניחים את הדקים במשך מספר שנים, לא ניתן לבצע טיפול שוטף פשוט של מריחת שמן על מנת לשחזר את מראה הדקים, יחד עם זאת זה לא סוף העולם, הודות לכך שחומר העץ הוא סלחני ובעזרת טיפול יסודי יותר ניתן ללטש אותו ולשחזר אותו למצב הראשוני שלו ולהחזיר לו את החיות והיופי מחדש ולהכין אותו לביצוע הטיפול הנדרש.
חברת מור קלין מספקת שירותי הברקת דקים, מסירה את הכתמים והשרף מהעץ ומכינה אותו למריחת לקה או לצביעה בצבע הרצוי.

שרף בדקים מעץ אורן

כשאנחנו מתקינים דקים אנחנו נהנים מאוד מהמראה של הדק, הוא יפה וחי, אך לאחר זמן עץ האורן מכין לנו הפתעה שלא ציפינו לה – הפרשת שרף מהעץ. השרף נראה כמו גומי רותח המבצבץ לאט ללוחות העץ, כאשר השרף דביק מאוד וכמעט לא ניתן להסרה מהעץ בצורה ידנית. תופעה זאת נפוצה בעיקר בדק אורן, השרף יוצא בעיקר מהעיניים של העץ. חברתנו מבצעת עבודות ליטוש מקצועיות לדקים, לכל סוגי הדקים: דק אורן, דק איפאה וקרולינה וכן כל סוגי הדקים השונים.

כמה מילים על השירות שלנו

מור קלין דוגלת בשירות ממוקד לקוח, כל אחד בחברה שלנו עושה הכל על מנת שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים. אחד החששות של אנשים הוא שיקבלו שירות באופן יחסי טוב אך כשזה מגיע לטיפול בבעיות, בקשות מיוחדות וכן פניות לגבי בעיות כלשהן החברה תתעלם או תסרב לתת טיפול חוזר. חברתנו שמה דגש על להיות מספר אחד בשירות, לתת לכל לקוח את מלוא תשומת הלב, להיות שם בשבילו בכל פנייה או עניין.

לקבלת הצעת מחיר התקשרו אלינו עוד היום.

הברקת דקים
5 (100%) 20 votes