פוליש לרצפה

פוליש לרצפה

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

פוליש לרצפה והמרצפות שלך יראו כמו חדשות

מגיע הרגע שהריצוף פשוט נראה ישן, מלוכלך ושרוט, לא משנה כמה נשטוף אותו המצב לא ישתנה. במקום לרוץ לקנות ריצוף חדש, פוליש לרצפה של מור קלין יציל לכם את המרצפות.

מי שגר בדירה, משרד או בניין ישן בעל ריצוף שאינו גרניט פורצלן או קרמיקה מבין היטב כיצד לאחר זמן הריצוף כבר לא נראה כמו שקנו אותו. מרצפות שיש ומרצפות רגילות נוטות להישרט במשך השנים, לספוג לכלוך רב והברק נעלם מהם לחלוטין. במצב זה הרבה מאוד אנשים ובעלי משרדים ממהרים להחליף את הריצוף או לרצף מעליו עם פרקטים וכדומה. רגע לפני שאתם רצים להוציא אלפי שקלים על ריצוף חדש, חשוב שתדעו שיישום מקצועי של פוליש לרצפה על המרצפות שלכם ישחזר את המראה המקורי של המרצפות יסיר כל לכלוך וכתם, יוסיף לו ברק נעים למראה וישדר אווירה נעימה.

המומחים של מור קלין בדרך אליכם!

בחברתנו צוות מומחים בעלי ניסיון רב בתחום פוליש לרצפה, צוות הפוליש שלנו גאה לספק שירותים אלו למוסדות וארגונים, למבנים משותפים, לבתים הצריכים ניקיון לאחר שיפוץ ובכל מקום שרוצים לרענן את מראה המבנה.

הציוד הטוב ביותר!

פוליש לרצפה מקצועי מתחיל בציוד מקצועי וחומרים מובחרים. חומרי הפוליש שלנו וכן מכונת הפוליש ווקס שלנו מספקים את התוצאות המושלמות ללקוחות שלנו. רק כך אנו יכולים להיות בטוחים שהלקוחות שלנו מקבלים את הטוב ביותר.

זהירות לא להתמכר!

המראה של הפוליש לרצפה ממכר, בעלות נמוכה יחסית מראה המרצפות נראה חדש לחלוטין, הברק והניקיון המוחלט גורמים לאנשים רבים לרצות להזמין אחת לכמה חודשים פוליש ווקס. יחד עם זאת חשוב לדעת שזהו טיפול אינטנסיבי מאוד ואין לבצע אותו לעיתים תכופות מידי. ההמלצה המקובלת הינה פעם בשנה.

פוליש לרצפה כחלק מניקיון לאחר בנייה

סיימתם לשפץ את ביתכם או את המשרד? שאריות הצבע והשריטות הרבות לא מאפשרות לכם להסתפק בשטיפה רגילה? פוליש לרצפה יספק לכם את המראה הרצוי ויעזור לכם להעצים את חוויית השיפוץ ואת התוצאות שהשגתם.

לקבלת צוות מיומן במחירים מדהימים התקשרו עכשיו: 050-9079078

פוליש לרצפה
4.9 (98.38%) 37 votes