אחזקת בניינים

אחזקת בניינים

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

אחזקת בניינים בחברת Mor-Clean

אחזקת בניינים עושים רק עם חברה עם מוניטין ואחריות!

חברת Mor-Clean גאה לתת שירות איכותי ללקוחות רבים, נשמח לעמוד גם לשירותכם! מעט אינפורמציה על חברתנו במאמר שלפניכם:
הבניה הנהוגה היום היא בניה לגובה, בניינים בני למעלה מעשר קומות ואף עשרים קומות. בבניינים כאלו ניתן לראות בדרך כלל לפחות שישים דיירים. לכל דייר יש את הציפיות, הרצונות והחלומות שלו לגבי התנהלות הבניין וכיצד ציפה שהבניין יראה. כמו כן לכל משפחה יש את הצרכים שלה וגם התרבות שלה. היכולת של דיירים מרובים לנהל וועד בעצמם מוגבלת מאוד, שכן הרבה מאוד פעמים כל דיון הופך למאבק אישי ואמוציונלי. הדיירים עלולים להגיע לסכסוכים ממשיים ובתי משפט. אכן,  לנהל תחזוקה שוטפת של בניין אינה כה פשוטה כפי שהיא עלולה אולי להישמע.
הכירו את החברה שלנו, חברת Mor-Clean מציעה שירות אחזקת בניינים חיצונית, כך אתם נהנים מניהול תקין של וועד הבית בשקיפות מלאה וללא כל אינטרס אישי או בלתי רלוונטי.

מה היא אחזקת בניינים חיצונית?

שירותי אחזקת בניינים חיצונית מאפשרת בעצם לדיירי המבנה להניח את המחלוקות בצד ולתת לחברה חיצונית לנהל עבורם את כל צרכי הבניין, בשוטף ובאירועים חד פעמיים.
כאשר חברה בעלת ניסיון וידע מקצועי מנהלת את הבניין סביר להניח שאנשי הבניין לא יחששו מהשתלטות של דיירים אחרים על קבלת החלטות מהותיות. כמו כן דיירי הבניין יקבלו את דעתנו המנוסה ואף יהיה פתוחים יותר ליישום נהלים חדשים.

ניהול בניין מרובה דיירים מצריך התעסקות יומיומית בהתמודדות מול בעלי מקצוע רבים כגון גננים, מנקים, אחזקת מעליות, פחי אשפה ועירייה, גז, חשמל, תיקונים, חדר כושר, בריכת שחיה, ענייני בטיחות ועוד. רק חברת ניהול מקצועית יכולה להקדיש את זמנה לניהול התקין של הבניין.

למה לבחור בMor-Clean עבור אחזקת מבנים?

כאשר אתם בוחרים בחברת Mor-Clean אתם בוחרים באיכות שתעשה הכל בשבילכם, שתיתן את הלב ותעבוד במקצועיות מידי יום בכדי שאתם תוכלו פשוט ליהנות מהדירה או העסק שלכם. המחירים שלנו הוגנים והתמורה שאנחנו מספקים משתלמת במיוחד.

התקשרו עכשיו ונשמח נעמוד לשירותכם.

אחזקת בניינים
4.9 (97%) 60 votes