הברקת פרקטים

הברקת פרקטים

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

הברקת פרקטים

אחרי בנייה ואחת לתקופה בשגרה יש צורך בהברקת פרקטים. חברת מור קלין מספקת הברקת פרקטים מקצועית כחלק משירותי ניקיון קבועים או חד פעמיים.

ישנם סוגים רבים של ריצופים, גרניט פורצלן, שיש, אבן וגם פרקטים. בתחום הפרקטים ישנם שני סוגים שונים באופיים: פרקט למינציה ופרקט עץ אמתי. לאחר שיפוץ ובנייה וכן מעת לעת בשגרה יש צורך לנקות בצורה יסודית את הפרקטים, ניקיון פרקטים מצריך ידע מקצועי וכן שימוש בחומרים מתקדמים על מנת לנקות בצורה מושלמת את הפרקט וגם לשמור על המשטח ללא סימני ניקיון ושריטות.

ניקוי פרקט למינציה

פרקט למינציה הינו פרקט עשוי מחומר MDF  – קרטון דחוס ומוגן בשכבה איכותית של למינציה. תפקיד הלמינציה הוא ליצור את ההדפס הרצוי על הפרקט וכן לאפשר שטיפה על בסיס מעט מים וחומרי ניקוי. כחוזק הפרקט כך רמת העמידות שלו במשך השנים. על מנת לנקות בצורה יסודית פרקט למינציה, יש צורך בשימוש בחומרים מיוחדים המותאמים לפרקט למינציה וכן לידע ומיומנות השימוש בהם, בעיקר לאחר שיפוצים או בנייה כאשר הלכלוך רב ויש שאריות צבע, וכן במשרדים כאשר יש שימוש רב בשטח הפרקט.

ניקוי פרקט עץ

פרקט עץ מגיע במגוון רחב של רמות עמידות ואיכות, כמו כן ישנם סוגים שונים של עצים, אורן, אלון וסוגים רבים נוספים. כאשר רוצים לנקות פרקט עץ חשוב להכיר כל סוג של פרקט עץ, לדעת אלו חומרים מתאימים לשימוש ומה אופן השימוש המתאים. בנוסף, פרקט עץ לעומת פרקט למינציה עשוי מעץ אמתי ובעל עובי משמעותי של חומר הניתן לליטוש. לכן, כאשר מצב הפרקט אינו מאפשר לניקוי חיצוני בלבד, אנו מספקים גם שירותי ליטוש לפרקטי עץ. לאחר ביצוע הליטוש, מצב הפרקט יהיה כמו חדש, הליטוש מסיר שכבה של מילימטר מעובי הפרקט, הכתמים והנוזלים שנספגו נעלמים, ולנגד ענינו מתגלה תוצאה מדהימה של פרקט עץ חדש לגמרי, עליו ניתן ליישם מחדש לקה לשמירה מלאה של העץ.

חברתנו גאה לתת שירותי ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון פרקטים ועוד מגוון שירותים למגוון רחב של לקוחות בשגרה ולאחר שיפוץ ובנייה.

לפרטים וקבלת הצעת מחיר על ידי המומחים של מור קלין התקשרו: 050-9079078

 

 

הברקת פרקטים
5 (100%) 26 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published.