ניקוי מרצפות

ניקוי מרצפות

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

הבית שלכם לאחר שיפוץ ובנייה? יש לכם מרצפות גרניט פורצלן? אתם חייבים ניקוי מרצפות? עם מור קלין תקבלו קרצוף רצפות איכותי שיחזיר את המראה המקורי של הריצוף ותיהנו ממרצפות מבריקות ונקיות, ללא אבק, כתמי צבע או שאריות רובה.

חיכיתם כל כך שעבודות השיפוץ והבנייה ייגמרו. עכשיו כשעבודות הבנייה והשיפוץ נגמרו הבית כלל אינו מה שציפתם לו, מצב הריצוף גרוע מאוד, על אף שניסתם לנקות את הריצוף בעצמכם, האבק נותר והלכלוך הקשה אינו יורד. על מנת שתוכלו להחזיר את הריצוף לקדמותו נדרשת לכם חברה מקצועית עם ציוד טכנולוגי מתקדם שיעבוד בעוצמה אך גם ישמור על המרצפות.

הריצוף גרניט פורצלן הינו בעל יתרונות רבים, הוא אסתטי, סימטרי, ניתן לקבל אותו בכל גוון או טקסטורה. אך לגרניט פורצלן חסרון אחד, היא איננה טבעית ולכן בזמן שהיא מלוכלכת היא איננה ניתנת לליטוש ועל מנת לנקות אותו משאריות של לכלוך קשה יש לעשות שימוש בחומרים חזקים וכן בציוד מתקדם כגון מכונת קרצוף ייעודית לרצפת גרניט פורצלן, מכונה שאיננה שורטת את הרצפה ואינה מותירה סימנים בסיום העבודה.

ניקוי מרצפות – ניקיון לאחר שיפוץ

חברת מור קלין מספקת שירותי ניקוי מרצפות בנפרד או כחלק ממערך שירות ניקיון לאחר שיפוץ ובנייה. לאחר בנייה ושיפוץ לא רק הריצוף מלוכלך אלא גם המשקופים, הפאנלים, הדלתות, ארונות המטבח מאובקים ומלוכלכים, הקירות וכן אביזרי הסנטריה כגון השירותים והמקלחות. על מנת שדיירי הבית יוכלו להיכנס לביתם כשהוא נקי מכל אבק ולכלוך יש צורך להשתמש בצוות מקצועי ובעל ניסיון רב  על מנת שהניקיון של הבית יהיה מושלם.

איך מורידים רובה ושאריות צבע?

בזמן ביצוע הגמרים של הדירה, קבלני הצבע והרצפים מותירים אחריהם סימנים, הרובה הינה סוג של חומר דביק אשר נדבק חזק יותר מהצבע הפלסטי והאקרילי. על מנת להסיר את הרובה בצורה ידנית יש צורך לעבור באמצעות סקוטש קרצוף על כל המרצפות יחד עם חומר ניקוי וקרצף חזק כל מקום בו נותר רובה או צבע. יש להיזהר לא לשרוט את הרצוף.

במקום לעבוד קשה, צרו קשר עכשיו עם מור קלין וחברתנו תדאג לתת לכם שירותי ניקוי מרצפות גרניט פורצלן במחירים הטובים ביותר : 050-9079078

ניקוי מרצפות
4.9 (98.89%) 72 votes