ניקיון משרדים

ניקיון משרדים

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

 

ניקיון משרדים

בעל עסק? המראה של העסק שלך משפיע על העובדים והלקוחות. Mor-clean  ניקיון משרדים תדאג לכך שחזות המשרד שלך תהיה מקצועית ויסודית.

אסתטיקה ממבט ראשון

הכל יודעים שרושם ראשוני קשה מאוד לתקן. כאשר לקוח מגיע להיפגש בבית עסק הוא חייב מיד להבין שמדובר בבית עסק מקצועי ויסודי. מראה בית העסק משפיע בצורה משמעותית על הרושם הראשוני. כאשר רואים בית עסק מסודר ונקי מיד מתרשמים בתת מודע שהעסק אליו הגיעו הינו עסק מקצועי ששם לב לפרטים הקטנים, עסק שאכפת לו מההתנהלות שלו ושעובד בצורה מסודרת ויסודית. לעומת זאת, כאשר אנחנו מגיעים למשרד שהוא מבולגן, אבק בכל מקום, שטיח לא שאוב היטב, כיורים מלוכלכים ורצפה לא נקיה האינסטינקט הראשוני אומר לנו שאם החברה לא מטפלת בעצמה כמו שצריך מדוע שתטפל בלקוחות שלה.
מעבר לזה, ניקיון משרדים הינו חשוב ביותר גם עבור העובדים. בית עסק שלא מקבל לקוחות צריך ליצור רושם על העובדים. עובדים אשר עובדים במקום שאיננו אסתטי, לא נקי ולא מסודר עלולים לחוש תחושת זלזול וחוסר אכפתיות למקצוע שלהם ולפגום בעסק. לכן גם עבור העובדים ניקיון משרדים אינו פריבילגיה אלא חובה של ממש.

היתרונות שלנו ב- Mor-clean

Mor-clean ניקיון משרדים דואגת לך לצוות קבוע לניקיון המשרד, צוות שידע את העבודה במקום בצורה הטובה ביותר וידאג שבכל יום תקבל שירות מקצועי לשביעות רצונך.
חומרי הניקיון שלנו הינם מקצועיים ונבדקו על ידנו על מנת להבטיח שאתם תקבלו תוצאות  מקסימליות לטווח ארוך ובמהירות.
איש פיקוח מקצועי שלנו יסייע לכם בכל שאלה ובכל עניין ובכל שעה, כך שאם יש לכם בקשות או שאלות כלשהן לא תצטרכו לעמוד על הקו, אלא תקבלו יחס אישי ומקצועי.

שירותים משלימים של חברתנו:

בנוסף לשירותי ניקיון משרדים לקוחותינו יכולים ליהנות גם משירותי פוליש ווקס, ניקוי מרצפות, הברקת פרקטים, ניקיון ספות ריפודים ושטיחים, שירותי הדברה ואף שירותי אחזקת מבנים כוללת. אנו גאים לתת ללקוחותינו את כל פתרונות הניקיון והאחזקה במקום אחד.

לפרטים והצעות מחיר התקשרו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אישית ללא תשלום!

ניקיון משרדים
5 (100%) 138 votes