אז למה בעצם אחזקות מבנים זה דבר חשוב בעבודה?

נניח שהעסק שלכם ממוקם במתחם עסקים שלם, בניין משרדים או מרכז מסחרי, אפילו באזור תעשייה. לכל אחד מכם יש מי שמנקה, מבצע ניקוי חלונות ושטיפת רצפות, מרוקן את הפחים ובקיצור, נותן למקום שלכם להיראות טוב בכל זמן נתון.

אך האם פעם שאלתם את עצמכם מי מתפעל את כל מה שבחוץ? אתם יודעים, ניקיון החניה, הגינה, התשתיות? ומי הגמד הקטן הזה שמגיע ראשון לזירה אחרי הצפת מי גשם או תיקון עמוד תאורה וקורא לבעלי המקצוע המתאימים? מי שומר על המקום ועל הסביבה שלו שיהיו שמורים, נקיים ומטופחים כל הזמן? קוראים לזה בקיצור אחזקות מבנים ואם עדיין אין לכם חברה קבועה בתחום, כדאי מאוד שתמהרו לייצר עסקה עם אחת.

אתם ממוקמים במרכז מסחרי? יש הרבה חשיבות למראה החיצוני של בית העסק שלכם

לנושא של אחזקות מבנים יש חשיבות מאוד גדולה עבור כל האנשים המגיעים למקום בו אתם פועלים – עובדים ולקוחות כאחד. חוץ מלבצע פוליש וקס לרצפה שלכם או להבריק את חלל העבודה, חברה המתמחה בענייני אחזקת בניינים ומבנים יודעת בדיוק איך לייצר אחידות חיצונית, כזו שתשדר מקום נעים שכיף להגיע אליו והגישה אליו נוחה ואף בטיחותית. כשחלקו החיצוני של מתחם העסקים או הבניין נראה זהה בכל חלקיו, אפשר להרגיש שהמקום אסתטי ומטופח וכן שהעסקים הפעילים בו מכובדים ורציניים מאוד. אם לצורך העניין לכל אחת מהחברות במתחם בו אתם פועלים היה מוענק שירות אחר, יתכן שהמקום שלכם יראה פחות טוב משל אחרים, בשל ההבדל ברמה ובאיכות.

אז מה בעצם חברות אחזקות מבנים עושות?

חברה שכזו אחראית לסדר, הארגון, הניקיון והטיפוח מא' ועד ת'. אנשי המקצוע הפועלים בתוך החברה מתפקדים כמנקי המקום מבפנים ומבחוץ וכן מבצעים בו את כל הארגונים השונים, גם במצב של שמירה על הקיים וגם במצב של שיפוץ, החלפת ריהוט, צביעה או נזקים שהופיעו חלילה. כך למשל, פוליש וקס לרצפה יכול להעניק לחלל העבודה שלכם או המשרד אווירה נינוחה יותר וכן ריחות נעימים יותר. במקום בו אתם נמצאים כל כך הרבה שעות, חשוב מאוד לשמור על הציוד, על הסדר וכמובן על הבריאות. לא באמת הייתם רוצים לקבל ביקורת שלילית דווקא בנושא הניקיון או חלילה להיקלע לצרות בנושאים תברואתיים. גם אחזקת בניינים או משרדים לאחר שיפוץ הם חשובים ביותר. חברת אחזקות מבנים תדאג לפנות את הפסולת, להסיר את שאריות הצבע מהרצפות, לחלץ את הלכלוך שנותר במטבחון או פינות ההמתנה ולדאוג מחדש לחזות המקום שלכם.

כדי לבחור בחברה הטובה ביותר, אפשרי לבדוק מול מי עוד היא עובדת והיכן בנוסף אליכם היא מבצעת את שירותיה. אם הסטנדרטים באותו מתחם העסקים תואמים את מה שאתם מחפשים, כנראה ומצאתם את החברה הנכונה. מעבר לכך, כדאי לדעת כבר מראש מהם הדברים החשובים לכם שיתבצעו באופן שוטף – מידי יום, מידי שבוע ומידי חודש וכבר בפגישה הראשונה מול החברה לפרוש אותם ולקבל את הצעת המחיר המתאימה. חברה בעלת ניסיון רב יודעת גם באילו חומרים להשתמש בכל כלי ומשטח ואיזה מהם עלולים דווקא להזיק. חשוב לציין גם שחברות אחזקות מבנים דואגות לשירותי הדברה במידת הצורך וגם כאן תוכלו לבצע הדברה בלתי מזיקה לבריאותכם אך כזו ששומרת מאוד על האיכות ועל סביבת העבודה שלכם.

אז למה בעצם אחזקות מבנים זה דבר חשוב בעבודה?
5 (100%) 5 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published.