רגע לפני הכניסה לבית: למי פונים בנושא ניקיון דירות?

מגיע לכם מזל טוב! סוף סוף אתם עומדים להיכנס הביתה ולהתחיל להתמקם מחדש. זה לא משנה אם רק נכנסתם למגורים במקום חדש או שביתכם עבר שיפוץ, אתם בטח יודעים שלכאן אף ארגז לא ייכנס כל עוד הבית מלוכלך. למקומות חדשים אין באמת נטייה להיראות כמו בתמונות: הם מלאים בצבע, אשפה, טיח, חלונות מלוכלכים והכי חשוב – יש בהם שירותים ומטבח שבהחלט צריך לטהר ולחטא. כרגע לביתכם אין את ריח הניקיון הנפלא, הסדר והנוחות והוא דורש מכם כל כך הרבה עבודה…

היתרונות שבהזמנת ניקיון דירות לפני המעבר

חברות ניקיון דירות רבות מציעות לחסוך מכם את כל הטרחה ופשוט לנקות עבורכם הכל! הרעיון הוא לפנות לכם הרבה זמן ומאמץ מיותר, שכן ניקיון בתים חדשים דורש לא רק המון פיזיות, אלא גם הקרבה אישית בריאותית. אנחנו בטוחים שהרבה מכם, קוראי הכתבה, לא רק עוסקים במטלות חיי היום יום אלא גם סובלים מתופעות כמו אלרגיה לאבק, כאבי גב, רגישות לחומרי ניקיון שונים ואולי אפילו גם פוביה קטנטנה ממזיקים שעלולים להימצא בבית שאיננו מתוחזק עדיין מבחינת ניקוי מרצפות וכיורים. חברת ניקיון דירות המכבדת את עצמה, תשגר לביתכם ביום ובשעה שתחברו את אנשי הניקוי המקצועיים. מדובר באנשים מהירים בעבודתם, יסודיים ושאינם בעלי הגבלות בנושאים שקודם הזכרנו. וכן, בחלק מהמקרים הם אף יגיעו עם ציוד הגנה מתאים כמו מסיכה וכפפות למקרה שחששתם לבריאותם התקינה.

האם מותר לשפוך דלי של מים על רצפת פרקט? אל תבחרו את מי שלא יודע את התשובה

קודם כל, לחברת ניקיון דירות המבטיחה לכם גמישות יחסית בשעות ההגעה והפעילות. אנו מניחים שחלק מכם ירצו להיות שותפים למהלך העבודה על מנת להשגיח או לפתוח ולנעול את הבית ואם כך הדבר, על החברה להתאים את עצמה אליכם מבחינת ימים ושעות. דבר נוסף וחשוב בבחירת החברה המתאימה עבור ניקיון לפני אכלוס, הוא כמות הידע שברשותה. חברה מקצועית שמאחוריה ניסיון וידע רבים, יודעת שחומרים מסויימים פשוט לא נועדו ללכת ביחד. כל מגע של רצפת פי-וי-סי למשל עם אקונומיקה הוא אסון ואבוי למנקה שיעז לשפוך מים על רצפת פרקט עץ מקורית (בחיפוי עץ לעומת זאת, מותר בכמות מסוימת). לכן ניקיון דירות מתבצע פעמים רבות לא רק מתוך חיסכון לזמנים שלכם, אלא גם מתוך הבנה מה נכון ומתאים להשתמש בו בכל אחד מחומרי הבית. גם לחיטוי ולהדברה יש השלכות רבות על השהות שלכם בבית ובאופן עקרוני, כל ניקיון בתים חדשים אמור להשאיר אתכם בסביבה נעימה ומטופחת שקיבלה את ה"טיפול והיחס" המתאימים. כך לצורך העניין, אם יש צורך בהדברה וברשותכם חיית מחמד שחומרי ההדברה עלולים להזיק לה, ניתן להתאים את השימוש בחומרים מסויימים. אם חלילה מישהו בביתכם רגיש לחומרי אצטון, אקונומיקה או צבע טרי (אנשים הסובלים מאסתמה, אלרגיות, קשיי נשימה ועוד), ניתן להשתמש לטובתם בחומרי ניקוי ריחניים שימנעו מהריחות החריפים להישאר גם בסיום העבודה.

בחרו אך ורק בחברה שיודעת כיצד לייעל את זמני הניקיון ולעשות עבורכם באופן אישי התאמת ניקיון לפני אכלוס בצורה האיכותית והטובה ביותר, מתוך הבנה לצרכים שלכם וכיצד הכניסה שלכם לבית אמורה בסופו של דבר להיראות.

רגע לפני הכניסה לבית: למי פונים בנושא ניקיון דירות?
5 (100%) 6 votes

Leave a Reply

Your email address will not be published.