שירותי הדברה

שירותי הדברה

לקבלת הצעת מחיר

התקשר למספר 050-907-9078
או במייל: info@mor-clean.co.il

שירותי הדברה

חברת מור-קלין מספקת שירותי הדברה ירוקים כשירות משלים או כשירות נפרד ללקוחותינו. הצטרפו גם אתם ושימו סוף לחיים עם ג'וקים ונמלים.

הדברת ג'וקים

ג'וקים הינם מטרד טורדני ביותר מבחינה אסתטית אך גרוע מכך מבחינה תברואתית.
ג'וקים עוברים בביוב ובמקומות מזוהמים, שם הם שוהים בין מיקומם בדירה אחת לאחרת. אורח חיים שכזה מעלה חשש משמעותי שהג'וקים נושאים מחלות רבות על גופם. לכן, כאשר הם מסתובבים בארונות המטבח שלנו, על השיש ועל הריהוט שלנו בחיפוש אחר מזון, הם עלולים להעביר לנו מחלות רבות. חברת Mor-clean מספקת שירותי הדברה ירוקה לג'וקים ומספקת שנה אחריות.

הדברת נמלים וחרקים

נמלים חיים בקן באדמה זהו מקום גידולם הטבעי, אך כשהם מגלים מקורות מזון נוחים יותר בדירות של בני אדם הם בונים קנים חדשים בתוך אותן הדירות. בתוך הקרמיקה, בספות, בארונות המטבח ועוד.
הדרך הנכונה ביותר להדביר את הנמלים היא לעצור להן את דרך החיים באמצעות השמדת הקן. השמדת הקן אינה מצריכה את הדברתו בצורה ישירה, מספיק לשם כך להרוג את המלכה של הקן. כשהמלכה מתה אין קיום לקן.  לכן, ריסוס אפקטיבי וחכם ידביר בשיטה מיקרוקפסולרית שתגרום לנמלים לתפקד מעט, לקחת את חומר הריסוס כמזון לקן ואז להרוג את המלכה עם חומר ההדברה המתפרק. תהליך זה נקרא הדברה ירוקה, הוא אינו פוגע בסביבה, אינו פוגע בתינוקות ואנשים מבוגרים ובקבוצת סיכון גבוהה וגם אינו מזיק לחיות מחמד כגון כלבים וחתולים.
Mor-clean מספקת שירותי הדברה ירוקה באמצעות חומרי הדברה תקניים אשר בוצעו ונוסו ומספקים תוצאות מושלמות יחד עם שמירה על הסובבים. בנוסף, חברתנו מספקת ארבעה חודשי אחריות על הדברת נמלים.

אישור משרד הבריאות למדביר

כידוע, אחד החששות הכבדים ביותר והמוצדקים ביותר הינו שפעולת ההדברה תגרום לנזק לדיירי הבית. כידוע שירותי הדברה אינם משחק, מדובר על שימוש בחומרים רעילים בעלי השפעה. צוות שירותי הדברה של מור-קלין הינו צוות מיומן המספק שירותי הדברה ירוקה באישור משרד הבריאות ואשר קיבל רישיון לעסוק בהדברה.

לפרטים וקבלת הצעת מחיר לשירותי הדברה התקשרו עכשיו ונשמח לתת לכם הצעת מחיר אישית!

 

שירותי הדברה
5 (100%) 102 votes